Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żyrzyn. Pierwszy raz będzie potrzebna dogrywka

Utworzony przez Żyrzyn, 22 listopada 2014 r. o 12:08 Powrót do artykułu
proszę pokazać ranking wykorzystania funduszy unijnych w gminie Żyrzyn na tle powiatu :) gmina Żyrzyn jest ostatnia co więcej można dodać, z czego zostało sfinansowane gimnazjum? bo z projektem urzędnicy się spóźnili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kawko czas na zmiany! Trzeba odsunąć tę bandę od koryta. Mam nadzieję ze skończy się kolesiostwo w gminie po Pani wyborze.
chyba dopiero się zacznie, bo przecież Pan Michna i Pan Wach nie za darmo tak latają od domu do domu.... A i jeszcze Pani Biber, chociaż jej wykształcenie to pozwoli zmienić tylko sprzątaczkę w urzędzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomnialem dodac ze wojt wszystko co mozliwe juz wyprzedal- stare gimnazjum, dworek w kosminie itd-teraz nie bedzie juz czym łatać dziury. bedzie jedyne wyjscie podywzka podatkow. Ludzie nie widza ile ten czlowiek zlych rzeczy zrobil gminie. mają zamydlone oczy drogą, czy innymi inwestycjami
No tak stare gimnazjum do tej pory wyglądałoby jak ten dworek w gm.Kurów... same zgliszcza. Czy Państwo na prawdę nie wiecie ile kosztuje utrzymanie zabytku? To jest tylko dla bogaczy. A szukałam coś o sprzedaży dworku w Kośminie i niestety nic nie znalazłam.... Tylko tyle, że za tę inwestycje i to co jest tam w tej chwili Wójt razem z Prezesem LGD dostali jakąś ogólnopolską nagrodę za inicjatywy i współpracę. Ot co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy potrzebne było budowanie nowego gimnazjum w okresie dużego niżu demograficznego? Moim zdaniem nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba obecny wójt zaczyna się bać o swoja posadę. Na każdej wsi zawiesił swoje wielkie plakaty. Mam nadzieję ze i to nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kośminie sprzedał nie dworek a byłą spółdzielnię kółek rolniczych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kośminie sprzedał nie dworek a byłą spółdzielnię kółek rolniczych
Ciekawe czym pani K.będzie łatać gminny budżet jeśli zostanie wójtem. Na razie dosyć słabo jest zorientowana w temacie, chociaż "suflerzy" -sojusznicy się starają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kośminie sprzedał były SKR a pieniądze ze sprzedaży zostały zainwestowane w wymianę oświetlenia w miejscowości Strzyżowice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Wyborcy Rozczarowani Ekipą Wójta Bujka! Chcecie zmiany - to jasne. Na lepsze - wiadomo.    Odrzuciliście ofertę doświadczonego radnego - Stanisława Wacha. Człowieka, który zna problemy gminy i jej mieszkańców. Człowieka, który znając od podszewki mechanizmy funkcjonowania samorządu, wie, jak te problemy rozwiązywać. Zawsze bardzo dobrze merytorycznie przygotowanego do wypełniania funkcji radnego (przypuszczam, że na wójta też by się nadawał) i zaangażowanego w pracę na rzecz gminy.    Odrzuciliście kandydaturę Witolda Michny, który, nie będąc radnym, regularnie uczestniczy w sesjach Rady Gminy, zdobywając w ten sposób wiedzę, doświadczenie i szlify rasowego samorządowca. Zgłaszając swoją kandydaturę, postąpił uczciwie i odpowiedzialnie.    Na ich tle Pani Renata Kapusta-Kawka, która wyskakuje niczym królik z kapelusza iluzjonisty i radośnie oznajmia, że postanowiła, pod wpływem impulsu (jej słowa ze spotkania wyborczego), kandydować na stanowisko wójta, oraz, że swój program napisała przez jeden wieczór - wypada blado. Podczas spotkań z wyborcami nie zaproponowała żadnej konkretnej (i realnej ...) propozycji zmiany. Jej "program" to wydmuszka. Totalna krytyka obecnego wójta, nie jest wystarczającą kwalifikacją do zajęcia jego stanowiska. Na ostatnim spotkaniu wyborczym w Żyrzynie stwierdziła, że daje sobie trzy lata na zdobycie wiedzy i doświadczenia (w czteroletniej kadencji ...). Zresztą, podczas tego spotkania, obnażyła całą mizerię swojej kandydatury i zaprezentowała żenująco niski poziom wiedzy o funkcjonowaniu samorządu, potrzebach gminy i sposobach ich realizowania. W porównaniu z kandydatami, o których wspomniałem wcześniej, jej oferta jest żałosna i niepoważna. Obawiam się, że jeżeli, dzięki Waszym głosom, zostanie wójtem - doprowadzi gminę do spustoszenia i zapaści (daj Boże, żebym się mylił).    Głosowałem w I turze wyborów wójta na Pana Wacha. Czuję duże rozgoryczenie, widząc Jego zaangażowanie w promocję Pani Kapusty-Kawki. Nie wierzę, że nie dostrzega jej braku kwalifikacji, wiedzy i kompetencji. Jestem zażenowany Jego agitacją za kandydatką znikąd, która dotychczas w ogóle nie przejawiała żadnej aktywności w pracy na rzecz gminy i która, moim zdaniem, nie dorasta do pięt urzędującemu wójtowi.    Kiepsko to wszystko wygląda. Jednak z dwojga złego, w poczuciu odpowiedzialności za przyszłość naszej gminy, oddam głos na Pana Bujka. Mam nadzieję, że nie pożałuję wyboru. Z szacunkiem do wszystkich Państwa - dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy potrzebne było budowanie nowego gimnazjum w okresie dużego niżu demograficznego? Moim zdaniem nie
A ja i moje 2 dzieci jesteśmy bardzo zadowoleni z nowego Gimnazjum. Niestety starsze uczyło msię w tym starym w parku i jak zobaczyło jak ma teraz jego rodzeństwo to było w szoku. Syn twierdzi, że takich warunków to nie ma nigdzie w Puławach i w okolicy. Gdyby jeszcze była hala sportowa, to bylibyśmy  wzorem dla wielu nie tylko z najbiższej okolicy. A po co było budować? A gdzie mieliby się uczć jak nawet sanepid wydał czasowe korzystanie z tego dworku na potrzeby gimnazjum. Wiele razy tam byłam na wywiadówkach i te sale na dole w których sie uczyli trudo było nazwać klasą. Ja jestem pod wrażeniem nowej szkoły i bardzo dziiękuję w imieniu moich dzieci i swoim. Inwestując w dzieci, w ich rozwój, naukę inwestujemy w swoją przyszłość. Pom yślcie o tym następnym razem wypisując takie bzdury. Zadowolona Mama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan   Bujek mając odrobinę honoru powinien sam zrezygnować z kandydowania w drugiej turze.Ten Pan tak jak nic dobrego nie zrobił dotychczas tak i nie zrobi. Jest popierany przez tych ktorzy czerpią korzyści z Jego urzędowania i boją się że je stracą gdy zostaną odsunięci od korytka,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie czerpię żadnych korzyści ani nie czerpałam z urzędowania pana Andrzeja Bujka i powiem że nie popierałam jego kandydatury na wójta ale tym razem oddam mu mój cenny głos bo już nie mogę patrzeć jak ze wszystkich stron jest atakowany i zaszczuwany ale pomimo wszystko tak jak napisał na swojej ulotce Z SZACUNKIEM DO LUDZI  czego jest brak jego kontrkandydatce która za wszelką cenę chce zostać wójtem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SŁUCHAJCIE LUDZIE!!!!!! Zajmujecie się oczernianiem osoby której tak naprawdę nie znacie a Pani Polak-skarbnik gminy chodzi po Zagrodach i wszem ogłasza że jej mąż wszystkich będzie zawoził na wybory byle tylko na P. Bujka głosowali,wszystkie pijaczki mają już odpowiednio zapłacone za to na kogo mają głosować-teraz dopiero będzie frekfencja na wyborach. Ciekawe tylko z czyjej kieszeni to zapłacili bo na pewno nie ze swojej-puszczą sobie w koszty gminy.(wszystko za nasze pieniądze nas podatników). Czegóż to się nie robi dla utrzymania stołka!!!! Czy to jest uczciwa kampania?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ktoś miał choć odrobinę rozsądku i cokolwiek widział, to nie pisałby takich bzdur. Takie ogólnikowe i puste komentarze lepiej świadczą płytkiej osobowości. Pan   Bujek mając odrobinę honoru powinien sam zrezygnować z kandydowania w drugiej turze.Ten Pan tak jak nic dobrego nie zrobił dotychczas tak i nie zrobi. Jest popierany przez tych ktorzy czerpią korzyści z Jego urzędowania i boją się że je stracą gdy zostaną odsunięci od korytka, Ja nie należę do osób, które w jakikolwiek sposób które "czerpią korzyści z Jego urzędowania i boją się że je stracą gdy zostaną odsunięci od korytka", nie pracuję, nie korzystam z opieki, nie mam "układów".Przy ulicy, której mieszkam, od bardzo dawna nie się nie dzieje ale nie narzekam, bo widzę jak zmieniają się na lepsze okoliczne miejscowości i sam Żyrzyn. Bardzo się cieszę, że zostało wybudowane gimnazjum i moje dzieci mogą się uczyć w takiej pięknej szkole, bo wiem, że to docenią, bo dzieci są naszą naszą przyszłością i właśnie w nie musimy inwestować i dawać jak najwięcej możliwości rozwoju. Proszę zrobić sobie wycieczkę po Żyrzynie i okolicznych miejscowościach, czy na pewno nic się nie zmieniło i nic się nie dzieje? Wiem, że jest do zrobienia jeszcze bardzo dużo, niektóre miejscowości nadal czekają na inwestycje i mieszkańcy mogą się czuć zapomnieni ale wierzę, że wybierając powtórnie obecnego wójta szybciej przyjdzie ich kolej niż po objęciu stanowiska przez osobę, która wyrosła znikąd i nie wie nawet czego się chce podjąć, nie zna potrzeb i pracy w gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie czerpię żadnych korzyści ani nie czerpałam z urzędowania pana Andrzeja Bujka i powiem że nie popierałam jego kandydatury na wójta ale tym razem oddam mu mój cenny głos bo już nie mogę patrzeć jak ze wszystkich stron jest atakowany i zaszczuwany ale pomimo wszystko tak jak napisał na swojej ulotce Z SZACUNKIEM DO LUDZI  czego jest brak jego kontrkandydatce która za wszelką cenę chce zostać wójtem
to chyba nie prześledziła Pani całego tego forum i nie widziała jak z każdej strony atakowana była pani Kapusta, począwszy od nabijania się z jej nazwiska a skończywszy na napisaniu że zawód kuratora kojarzy się z paniami stojącymi przy drodze. Pamietajcie Drodzy Użytkownicy Internetu, mimo że wydaje Wam się że jesteście anonimowi to bardzo łatwo teraz dojść co zostało wysłane z komputera. My z żoną popieraliśmy pana Bujka ale właśnie stracił nasze głosy poprzez swoją agresywną kampanię. Trzymamy kciuki pani Renato!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SŁUCHAJCIE LUDZIE!!!!!! Zajmujecie się oczernianiem osoby której tak naprawdę nie znacie a Pani Polak-skarbnik gminy chodzi po Zagrodach i wszem ogłasza że jej mąż wszystkich będzie zawoził na wybory byle tylko na P. Bujka głosowali,wszystkie pijaczki mają już odpowiednio zapłacone za to na kogo mają głosować-teraz dopiero będzie frekfencja na wyborach. Ciekawe tylko z czyjej kieszeni to zapłacili bo na pewno nie ze swojej-puszczą sobie w koszty gminy.(wszystko za nasze pieniądze nas podatników). Czegóż to się nie robi dla utrzymania stołka!!!! Czy to jest uczciwa kampania?????
  To są poważne pomówienia, proszę uważać. A co robi kandydatka i sojusznicy, proszę otworzyć oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---Aż strach pomyśleć co się dzieje w innych miejscowościach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli pani Renata całą swoją kampanię jedzie na krytyce obecnego wójta nie zauważając że jednak przez te cztery lata zostało tyle zrobione nie okazując żadnego szacunku i myśląc że tym zjedna sobie wyborców to się grubo myli a zdawało by się że kobieta wykształcona.Tylko proszę sobie wyobrazić szanowni wyborcy jak by nas traktowała jakby została wójtem chyba jeszcze gorzej jak obecnego wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chciała bym się dowiedzieć jakie korzyści ma gmina z wynajmu mieszkań w bloku obok przychodni lekarskiej? Czy czynsz za wynajem jest aż tak atrakcyjny że p. Mrozek niezmiennie od lat woli tam mieszkać niż ”na swoim" a może to się po prostu mu opłaca bo jeśli tak to może i ja bym skorzystała z takiego taniego mieszkania?5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są poważne pomówienia, proszę uważać. A co robi kandydatka i sojusznicy, proszę otworzyć oczy.
Nie wiem czy to są pomówienia bo o podobnych sytuacjach słychać również w innych miejscowościach więc można powiedzieć że to już stało się rzeczą normalna że przed wyborami wszystkie chwyty są dozwolone...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...